NaStyku.pl

Roboty drogowe na terenie Gminy Sulików posuwają się naprzód

Dobra pogoda sprzyja przebudowie dróg w gminie Sulików. Z każdym dniem pojawiają się nowe metry asfaltu. Na ten rok zaplanowano do realizacji szereg inwestycji drogowych, m.in. przebudowę drogi gminnej Wilka-Wrociszów Dolny.
Materiały prasowe Gminy Sulików
Materiały prasowe Gminy Sulików

Na przedmiotowym odcinku drogi pracuje ciężki sprzęt. Obecnie trwa korytowanie oraz układanie podbudowy. Niebawem mieszkańcy Wrociszowa Dolnego i Wilki będą mieli do dyspozycji drogę z nową nawierzchnią asfaltową. Na taki stan czekało wielu mieszkańców Gminy Sulików.

- Dobra pogoda sprzyja budowie dróg, stąd największe realizacje przypadły właśnie na ten okres. Wiąże się to m.in. z faktem, iż z początkiem roku uruchamiamy procedury zamówień publicznych. Cieszy fakt, że stale poprawiamy jakość naszych dróg. Mamy świadomość, że Gmina Sulików stale się rozwija - mówi Robert Starzyński, Wójt Gminy Sulików.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jakubowy Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca. Wystartujesz?

Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca!

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 19:59
Pula nagród 5 tysięcy zł, a Niemcy oddają do 100 euro za zużyte do budowy materiały. Dlaczego więc jeszcze nie zgłosiliście się do jakubowego Spływu na Byle Czym?
Policja

Kaskadowy pomiar prędkości

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 09:55
Dzisiaj zgorzeleccy policjanci prowadzą działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą "kaskadowy pomiar prędkości". Mundurowi wyposażeni w ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy z wideorejestratorami sprawdzają z jaką prędkością poruszają się kierowcy.

Zobacz również