NaStyku.pl

Roboty drogowe na terenie Gminy Sulików posuwają się naprzód

Dobra pogoda sprzyja przebudowie dróg w gminie Sulików. Z każdym dniem pojawiają się nowe metry asfaltu. Na ten rok zaplanowano do realizacji szereg inwestycji drogowych, m.in. przebudowę drogi gminnej Wilka-Wrociszów Dolny.
Materiały prasowe Gminy Sulików
Materiały prasowe Gminy Sulików

Na przedmiotowym odcinku drogi pracuje ciężki sprzęt. Obecnie trwa korytowanie oraz układanie podbudowy. Niebawem mieszkańcy Wrociszowa Dolnego i Wilki będą mieli do dyspozycji drogę z nową nawierzchnią asfaltową. Na taki stan czekało wielu mieszkańców Gminy Sulików.

- Dobra pogoda sprzyja budowie dróg, stąd największe realizacje przypadły właśnie na ten okres. Wiąże się to m.in. z faktem, iż z początkiem roku uruchamiamy procedury zamówień publicznych. Cieszy fakt, że stale poprawiamy jakość naszych dróg. Mamy świadomość, że Gmina Sulików stale się rozwija - mówi Robert Starzyński, Wójt Gminy Sulików.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Działania zgorzeleckich policjantów pn. "Bezpieczny powiat"

198 wykroczeń popełnionych przez kierowców

Życie
poniedziałek, 15 października 2018, 15:00
Policjanci "drogówki" przeprowadzili na drogach powiatu akcję pod hasłem "Bezpieczny Powiat". W działaniach brali udział funkcjonariusze z Wrocławia, Lwówka Śląskiego, Jeleniej Góry, Bolesławca, Lubania i Kamiennej Góry.
Mapa objazdu do ul. Orzeszkowej

Zamknięcie ul. Orzeszkowej i remont ul. Zielnej

Życie
piątek, 12 października 2018, 12:56
Ul. Orzeszkowej w Zgorzelcu została zamknięta od skrzyżowania z ul. Łużycką. Remont wkroczył właśnie w trzeci etap robót budowlanych. Od poniedziałku utrudnienia będą także przy ul. Zielnej, gdzie rozpoczyna się budowa nawierzchni drogi.

Zobacz również