NaStyku.pl

Roboty drogowe na terenie Gminy Sulików posuwają się naprzód

Dobra pogoda sprzyja przebudowie dróg w gminie Sulików. Z każdym dniem pojawiają się nowe metry asfaltu. Na ten rok zaplanowano do realizacji szereg inwestycji drogowych, m.in. przebudowę drogi gminnej Wilka-Wrociszów Dolny.
Materiały prasowe Gminy Sulików
Materiały prasowe Gminy Sulików

Na przedmiotowym odcinku drogi pracuje ciężki sprzęt. Obecnie trwa korytowanie oraz układanie podbudowy. Niebawem mieszkańcy Wrociszowa Dolnego i Wilki będą mieli do dyspozycji drogę z nową nawierzchnią asfaltową. Na taki stan czekało wielu mieszkańców Gminy Sulików.

- Dobra pogoda sprzyja budowie dróg, stąd największe realizacje przypadły właśnie na ten okres. Wiąże się to m.in. z faktem, iż z początkiem roku uruchamiamy procedury zamówień publicznych. Cieszy fakt, że stale poprawiamy jakość naszych dróg. Mamy świadomość, że Gmina Sulików stale się rozwija - mówi Robert Starzyński, Wójt Gminy Sulików.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Skradziony Volkswagen Vento (fot.: KPP Bolesławiec)

Najpierw ukradł samochód, a później paliwo ze stacji benzynowej

Życie
środa, 23 maja 2018, 12:18
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który ukradł auto osobowe z jednego z jeleniogórskich parkingów. Mężczyzna został zatrzymany na terenie powiatu bolesławieckiego, po tym jak zatankował pojazd, nie uiścił opłaty za paliwo i odjechał.

Zobacz również

Wręczenie promes odbyło się 22 maja w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (fot. UMWD)
Życie
środa, 23 maja 2018, 10:51

Promesa dla Gminy Zgorzelec

Gmina Zgorzelec znalazła się wśród 24 samorządów, które otrzymały wsparcie...