NaStyku.pl

Rendez-Vous z pandą czerwoną

14 lutego są Walentynki. Dla wszystkich zakochanych, ale także dla tych, którzy poszukują innego wymiaru miłości, dziś rozpoczyna się licytacja, której przedmiotem jest wyjątkowe, osobiste spotkanie.
Pandy czerwone.  Foto: www.nasze-zoo.pl
Pandy czerwone. Foto: www.nasze-zoo.pl

Podczas rendez-vous z pandami czerwonymi z Naszego Zoo Görlitz-Zgorzelec dwie osoby będą mogły spojrzeć głęboko w oczy tym puchatym ulubieńcom publiczności. Pracownicy ogrodu zoologicznego na godzinę zabiorą szczęśliwców w świat Metoka, Nimy i Upendry, odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące tego zagrożonego gatunku zwierząt, a także pozwolą wziąć udział w ich codziennej pielęgnacji. 

Kwota uzyskana z aukcji zostanie przekazana dla Red Panda Network, organizacji która zajmuje się ochroną tych małych drapieżników. Prawdopodobnie w ich środowisku naturalnym jest już tylko niecałe 2500 osobników. Naturschutz-Tierpark Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec intensywnie wspiera akcje mające na celu utrzymanie przy życiu pand czerwonych, biorąc udział w Europejskim Programie Ochrony Zwierząt EEP 

Aukcja znajduje się na www.biddingforgood.com pod ID 308456470 i trwa do 26 lutego 2018. Powodzenia! 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jakubowy Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca. Wystartujesz?

Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca!

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 19:59
Pula nagród 5 tysięcy zł, a Niemcy oddają do 100 euro za zużyte do budowy materiały. Dlaczego więc jeszcze nie zgłosiliście się do jakubowego Spływu na Byle Czym?
Policja

Kaskadowy pomiar prędkości

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 09:55
Dzisiaj zgorzeleccy policjanci prowadzą działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą "kaskadowy pomiar prędkości". Mundurowi wyposażeni w ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy z wideorejestratorami sprawdzają z jaką prędkością poruszają się kierowcy.

Zobacz również