NaStyku.pl

Rendez-Vous z pandą czerwoną

14 lutego są Walentynki. Dla wszystkich zakochanych, ale także dla tych, którzy poszukują innego wymiaru miłości, dziś rozpoczyna się licytacja, której przedmiotem jest wyjątkowe, osobiste spotkanie.
Pandy czerwone.  Foto: www.nasze-zoo.pl
Pandy czerwone. Foto: www.nasze-zoo.pl

Podczas rendez-vous z pandami czerwonymi z Naszego Zoo Görlitz-Zgorzelec dwie osoby będą mogły spojrzeć głęboko w oczy tym puchatym ulubieńcom publiczności. Pracownicy ogrodu zoologicznego na godzinę zabiorą szczęśliwców w świat Metoka, Nimy i Upendry, odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące tego zagrożonego gatunku zwierząt, a także pozwolą wziąć udział w ich codziennej pielęgnacji. 

Kwota uzyskana z aukcji zostanie przekazana dla Red Panda Network, organizacji która zajmuje się ochroną tych małych drapieżników. Prawdopodobnie w ich środowisku naturalnym jest już tylko niecałe 2500 osobników. Naturschutz-Tierpark Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec intensywnie wspiera akcje mające na celu utrzymanie przy życiu pand czerwonych, biorąc udział w Europejskim Programie Ochrony Zwierząt EEP 

Aukcja znajduje się na www.biddingforgood.com pod ID 308456470 i trwa do 26 lutego 2018. Powodzenia! 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

W połowie lutego, w siedzibie Fundacji "Nasze Dzieci" rozpoczął działalność Klub Rodzica.| materiały prasowe UM Zgorzelec

Klub Rodzica dla mamy i taty

Życie
czwartek, 22 lutego 2018, 08:33
Jeśli chcesz poznać innych rodziców, wymieniać się doświadczeniami, korzystać z fachowych porad specjalistów różnych dziedzin, a przede wszystkim poszukujesz odpowiedzi na pytania związane z rodzicielstwem to ten klub jest dla Ciebie!

Zobacz również