NaStyku.pl

Rendez-Vous z pandą czerwoną

14 lutego są Walentynki. Dla wszystkich zakochanych, ale także dla tych, którzy poszukują innego wymiaru miłości, dziś rozpoczyna się licytacja, której przedmiotem jest wyjątkowe, osobiste spotkanie.
Pandy czerwone.  Foto: www.nasze-zoo.pl
Pandy czerwone. Foto: www.nasze-zoo.pl

Podczas rendez-vous z pandami czerwonymi z Naszego Zoo Görlitz-Zgorzelec dwie osoby będą mogły spojrzeć głęboko w oczy tym puchatym ulubieńcom publiczności. Pracownicy ogrodu zoologicznego na godzinę zabiorą szczęśliwców w świat Metoka, Nimy i Upendry, odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące tego zagrożonego gatunku zwierząt, a także pozwolą wziąć udział w ich codziennej pielęgnacji. 

Kwota uzyskana z aukcji zostanie przekazana dla Red Panda Network, organizacji która zajmuje się ochroną tych małych drapieżników. Prawdopodobnie w ich środowisku naturalnym jest już tylko niecałe 2500 osobników. Naturschutz-Tierpark Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec intensywnie wspiera akcje mające na celu utrzymanie przy życiu pand czerwonych, biorąc udział w Europejskim Programie Ochrony Zwierząt EEP 

Aukcja znajduje się na www.biddingforgood.com pod ID 308456470 i trwa do 26 lutego 2018. Powodzenia! 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Skradziony Volkswagen Vento (fot.: KPP Bolesławiec)

Najpierw ukradł samochód, a później paliwo ze stacji benzynowej

Życie
środa, 23 maja 2018, 12:18
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który ukradł auto osobowe z jednego z jeleniogórskich parkingów. Mężczyzna został zatrzymany na terenie powiatu bolesławieckiego, po tym jak zatankował pojazd, nie uiścił opłaty za paliwo i odjechał.

Zobacz również

Wręczenie promes odbyło się 22 maja w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (fot. UMWD)
Życie
środa, 23 maja 2018, 10:51

Promesa dla Gminy Zgorzelec

Gmina Zgorzelec znalazła się wśród 24 samorządów, które otrzymały wsparcie...