NaStyku.pl

Recydywista seryjnym złodziejem paliwa

Policjanci udowodnili 25-latkowi 45 przestępstw i ponad 50 wykroczeń związanych z kradzieżą paliwa. Mężczyzna w ciągu trzech miesięcy ukradł ponad 6,5 tys. litrów oleju napędowego i benzyny o wartości ponad 32,5 tys. zł.
Kradzieże zmorą stacji paliw
Kradzieże zmorą stacji paliw

Wspólna praca funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego pozwoliła na udowodnienie 25-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego 45 przestępstw i ponad 50 wykroczeń związanych z kradzieżą oleju napędowego i benzyny. Według ustaleń, od lipca do września br. zatrzymany mężczyzna ukradł ponad 6,5 tys. litrów paliwa o wartości ponad 32,5 tys. zł. Podejrzany upodobał sobie stacje funkcjonujące na terenie gminy Zgorzelec. Sprawca usłyszał również zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej.

Z uwagi na to, że 25-latek popełnił przestępstwo w warunkach recydywy, grozi mu kara nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakaz opuszczenia kraju i poręczenie majątkowe w kwocie 5 tys. zł.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Dla czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 miejskich kalendarzy

Mamy dla was kalendarze

Życie
czwartek, 06 grudnia 2018, 15:03
Żeby Wasze dni w 2019 roku były tylko szczęśliwe, do ich odmierzania, zaznaczania i planowania mamy dla Was nowy miejski, zgorzelecki kalendarz.
Jeśli wierzyć muzykom z Rocal Fuza, Sheeran bawił się w Rajsku na wieczorze kawalerskim

Nie bądź skąpy, bądź jak Ed

Życie
środa, 05 grudnia 2018, 21:37
Wystarczy około tysiąc euro za dobę i każdy może się poczuć jak Ed Sheeran - wynająć zamek i balować w nim z przyjaciółmi.

Zobacz również

W ogrzewalni w schronisku brata Alberta nawet osoby pod wpływem alkoholu mogą przeczekać mrozy
Życie
środa, 05 grudnia 2018, 10:43

Obojętność zabija

Śpi na ławce w parku? Na pewno pijany! To jak...