NaStyku.pl

Prowadził auto pod wpływem narkotyków. Miał przy sobie piko

Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Opel Astra. Okazało się, że kierowca, 31-letni mężczyzna był pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim woreczek z metamfetaminą.
Kierował pod wpływem narkotyków.
Kierował pod wpływem narkotyków.

8 lutego 2018 r. w Pieńsku policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd osobowy marki Opel Astra, który prowadził 31-letni mieszkaniec tej gminy. Podczas legitymowania mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo, co wzbudziło u funkcjonariuszy podejrzenie, że może być pod wpływem alkoholu. - Badanie alkomatem wykazało 0,00. Dlatego też policjanci postanowili przeprowadzić badanie na obecność narkotyków. Użyty tester potwierdził ich przypuszczenia. Wynik wskazał obecność metamfetaminy. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość zakazanych substancji. Dodatkowo przy 31-latku znaleziono woreczek foliowy z białą substancją. Badanie narkotestem wskazało, że również jest to metamfetamina – informuje Oficer Prasowy KPP Zgorzelec mł. asp. Agnieszka Goguł.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Za prowadzenie pojazdu pod wpływem środka odurzającego grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jakubowy Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca. Wystartujesz?

Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca!

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 19:59
Pula nagród 5 tysięcy zł, a Niemcy oddają do 100 euro za zużyte do budowy materiały. Dlaczego więc jeszcze nie zgłosiliście się do jakubowego Spływu na Byle Czym?
Policja

Kaskadowy pomiar prędkości

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 09:55
Dzisiaj zgorzeleccy policjanci prowadzą działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą "kaskadowy pomiar prędkości". Mundurowi wyposażeni w ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy z wideorejestratorami sprawdzają z jaką prędkością poruszają się kierowcy.

Zobacz również