NaStyku.pl

Prowadził auto pod wpływem narkotyków. Miał przy sobie piko

Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Opel Astra. Okazało się, że kierowca, 31-letni mężczyzna był pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim woreczek z metamfetaminą.
Kierował pod wpływem narkotyków.
Kierował pod wpływem narkotyków.

8 lutego 2018 r. w Pieńsku policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd osobowy marki Opel Astra, który prowadził 31-letni mieszkaniec tej gminy. Podczas legitymowania mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo, co wzbudziło u funkcjonariuszy podejrzenie, że może być pod wpływem alkoholu. - Badanie alkomatem wykazało 0,00. Dlatego też policjanci postanowili przeprowadzić badanie na obecność narkotyków. Użyty tester potwierdził ich przypuszczenia. Wynik wskazał obecność metamfetaminy. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość zakazanych substancji. Dodatkowo przy 31-latku znaleziono woreczek foliowy z białą substancją. Badanie narkotestem wskazało, że również jest to metamfetamina – informuje Oficer Prasowy KPP Zgorzelec mł. asp. Agnieszka Goguł.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Za prowadzenie pojazdu pod wpływem środka odurzającego grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz / fot.  Renata Dąbrowska / Facebook: Paweł Adamowicz

AKTUALIZACJA: Dwa dni żałoby narodowej. W regionie zawyją syreny alarmowe

Życie
piątek, 18 stycznia 2019, 13:44
Na terenie powiatu zgorzeleckiego zawyją syreny alarmowe.W ten sposób powiat odda hołd zmarłemu Prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi. Mieszkańcy Zgorzelca planują się także spotkać przy Krzyżu Milenijnym, by w ciszy zapalić ostatnie światełko pamięci.

Zobacz również

Nielegalne automaty do gier hazardowych zarekwirowane przez zgorzeleckich policjantów / fot. KPP Zgorzelec
Życie
czwartek, 17 stycznia 2019, 11:30

Cztery automaty bez licencji

Cztery automaty do gier hazardowych zabezpieczyli legniccy funkcjonariusze celno-skarbowi wspólnie...
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.
Życie
środa, 16 stycznia 2019, 09:03

Uciekał przed policją

Policjanci z Posterunku Policji w Zawidowie zatrzymali 22-latka, który kierując...