NaStyku.pl

Prowadził auto pod wpływem narkotyków. Miał przy sobie piko

Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Opel Astra. Okazało się, że kierowca, 31-letni mężczyzna był pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim woreczek z metamfetaminą.
Kierował pod wpływem narkotyków.
Kierował pod wpływem narkotyków.

8 lutego 2018 r. w Pieńsku policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd osobowy marki Opel Astra, który prowadził 31-letni mieszkaniec tej gminy. Podczas legitymowania mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo, co wzbudziło u funkcjonariuszy podejrzenie, że może być pod wpływem alkoholu. - Badanie alkomatem wykazało 0,00. Dlatego też policjanci postanowili przeprowadzić badanie na obecność narkotyków. Użyty tester potwierdził ich przypuszczenia. Wynik wskazał obecność metamfetaminy. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość zakazanych substancji. Dodatkowo przy 31-latku znaleziono woreczek foliowy z białą substancją. Badanie narkotestem wskazało, że również jest to metamfetamina – informuje Oficer Prasowy KPP Zgorzelec mł. asp. Agnieszka Goguł.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Za prowadzenie pojazdu pod wpływem środka odurzającego grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

W połowie lutego, w siedzibie Fundacji "Nasze Dzieci" rozpoczął działalność Klub Rodzica.| materiały prasowe UM Zgorzelec

Klub Rodzica dla mamy i taty

Życie
czwartek, 22 lutego 2018, 08:33
Jeśli chcesz poznać innych rodziców, wymieniać się doświadczeniami, korzystać z fachowych porad specjalistów różnych dziedzin, a przede wszystkim poszukujesz odpowiedzi na pytania związane z rodzicielstwem to ten klub jest dla Ciebie!

Zobacz również