NaStyku.pl

Pozbądź się za darmo wielkiego gabarytu

W najbliższy poniedziałek rozpocznie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Zgorzelca. To okazja by za darmo pozbyć się starych mebli oraz sprzętu RTV i AGD.
MPGK Zgorzelec
MPGK Zgorzelec

Na terenie Zgorzelca zbiórka odpadów wielkogabarytowych jest prowadzona cztery razy do roku, w styczniu, kwietniu, lipcu i październiku. W tym czasie mieszkańcy miasta mają możliwość bezpłatnego pozbycia się odpadów, których gabaryty uniemożliwiają włożenie do pojemników lub są odpadami niebezpiecznymi i nie można ich wrzucić do kosza na odpady komunalne

16 lipca (poniedziałek) akcja obejmie część miasta do wiaduktu przy ul. Warszawskiej, natomiast 17 lipca (wtorek) część miasta od wiaduktu przy ul. Łużyckiej (Ujazd).

Akcja zbierania odpadów wielkogabarytowych nie obejmuje zbierania odpadów typu: gruz, odpadów po remontach (drzwi, okna, urządzenia sanitarne, itp.).

Odbieranie odpadów odbywać się będzie po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym w w/w dniach od godz. 9.00 (w dniu wywozu zgłoszenia przyjmowane są do godziny 9.00).

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie MPGK Sp. z o.o., ul. Łużycka 3, pokój nr 2 lub pod numerami telefonów: 75 77 57990 , 75 77 58484 wew. 42, 43.

Odpady wielkogabarytowe zabierane są nieodpłatnie zgodnie z umieszczonym na stronie internetowej "Harmonogramem wywozu odpadów wielkogabarytowych".

Odpady wielkogabarytowe wystawione w innych terminach niż podane w harmonogramie będą odbierane wyłącznie odpłatnie po zgłoszeniu do siedziby spółki.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Wyprzedaż Garażowa dla Julii

Wyprzedaż Garażowa połączona z fitnessem dla Julii Sudak

Życie
środa, 14 listopada 2018, 10:55
9 grudnia na PGE Turów Arena odbędzie się akcja charytatywna dla 12-letniej Julii Sudak chorej na zespół Retta. Podczas imprezy będą zbierane pieniądze na leczenie, rehabilitację oraz sprzęt medyczny dla dziewczynki.

Zobacz również