NaStyku.pl

Policjanci zatrzymali 43-latka, miał 180 porcji narkotyków

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu poinformowała o zatrzymaniu 43-latka zajmującego się przestępczością narkotykową. Mężczyzna przechowywał niemal 180 porcji narkotyków.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Nad sprawą pracowali funkcjonariusze Grupy Nysa wydziału kryminalnego zgorzeleckiej komendy. Uzyskane informacje pozwoliły im na zatrzymanie 43-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę znaleźli i zabezpieczyli niemal 130 porcji dilerskich marihuany i 50 porcji metamfetaminy.

Na poczet przyszłych kar mundurowi zabezpieczyli także pieniądze w kwocie ponad 13,5 tys. zł i ponad 1,3 tys. euro. 43-latek usłyszał już zarzuty. Teraz o wymiarze kary zadecyduje sąd. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również

fot. CBŚP
Życie
czwartek, 14 lutego 2019, 23:37

Korupcja w Bogatyni

Policjanci CBŚP i KWP wspólnie z prokuratorami z Wrocławia wyjaśniają...