NaStyku.pl

Podszyli się pod policjantów i ukradli sejf z pieniędzmi

Policja opublikowała portret pamięciowy jednego ze sprawców kradzieży sporej sumy pieniędzy. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z bogatyńskimi mundurowymi.
Jeśli ktoś z rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia, proszony jest o pilny kontakt z policjantami z Bogatyni (fot.: KPP Zgorzelec)
Jeśli ktoś z rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia, proszony jest o pilny kontakt z policjantami z Bogatyni (fot.: KPP Zgorzelec)

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło 1 czerwca 2018 r. w Sieniawce. Z ustaleń śledczych wynika, że do mieszkańca gminy Bogatynia przyszło dwóch mężczyzn ubranych w policyjne mundury (czarne moro z napisem POLICJA) pod pozorem dokonania przeszukania mieszkania. Podczas wykonywania domniemanych czynności ukradli sejf z oszczędnościami pokrzywdzonego.

W trakcie prowadzonego postępowania ustalono rysopis jednego ze sprawców: mężczyzna wiek około 50-55 lat, około 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, twarz owalna, włosy średniej długości, szpakowate, zaczesane na bok, oczy koloru piwnego, uszy przylegające. Na podstawie tego opisu opracowano portret pamięciowy sprawcy – opisuje podkom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy KPP Zgorzelec.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub miejsca jego obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Bogatyni bądź Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer tel. 75 77 99 220 lub 75 649 42 00.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również

fot. CBŚP
Życie
czwartek, 14 lutego 2019, 23:37

Korupcja w Bogatyni

Policjanci CBŚP i KWP wspólnie z prokuratorami z Wrocławia wyjaśniają...