NaStyku.pl

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej: ankieter zapuka do Waszych drzwi

Do drzwi mieszkańców Zgorzelca może zapukać ankieter zbierający informacje na temat wykorzystania źródeł energii w mieście. Dane są potrzebne do sporządzenia Planu Gospodarki Niskoemisyjnej, by Miasto mogło ubiegać się o pozyskanie funduszy unijnych.
Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory i pełnomocnictwo Burmistrza Miasta Zgorzelec.
Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory i pełnomocnictwo Burmistrza Miasta Zgorzelec.

W związku z prowadzonymi pracami nad opracowaniem "Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Zgorzelec", w lipcu 2018 r. do drzwi Państwa domów zapukają przedstawiciele firmy GSAGRANEKO Andrzej Grzywaczewski, ul.Nad Potokiem 27a/12, 60-639 Poznań (ankieterzy), w celu uzyskania informacji dotyczących wykorzystania źródeł energii w Mieście Zgorzelec. Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory i pełnomocnictwo Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Zebranie informacji poprzez wypełnienie ankiety jest niezbędne w celu opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Zgorzelec. Wykonanie rzetelnej inwentaryzacji emisji gazów cieplarnianych z obszaru gminy, opartej na jej bilansie energetycznym, musi obejmować budynki publiczne i mieszkalne, transport, gospodarkę odpadami oraz przemysł i usługi. Sporządzenie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej jest konieczne, by Gmina Miejska Zgorzelec mogła ubiegać się o pozyskanie funduszy unijnych w latach 2014-2020.

Biorąc pod uwagę powyższe, prosimy o czynny udział i pomoc ankieterom firmy GSA GRANEKO w wypełnieniu ankiet. Pozyskane dane będą służyły tylko i wyłącznie do opracowania planu i nie będą przetwarzane zarówno przez gminę, jak i przez wykonawcę.

Można też wypełnić ankietę i przesłać na adres a.skoczylas@zgorzelec.com lub gsa@onet.eu. Ankietę można pobrać tutaj-klik.

Dziękujemy Państwu za udział w wypełnianiu ankiet i pomoc w opracowaniu planu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Od 1 października 2018 roku podróż samochodem bez dowodu rejestracyjnego i polisy OC nie będzie karana mandatem

Od 1 października pojedziesz bez dowodu rejestracyjnego

Życie
piątek, 20 lipca 2018, 08:52
Od 1 października kierowcy nie będą musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego pojazdu i polisy OC. Kierowcy nie muszą wozić wspomnianych dokumentów, bo dane pojazdu i informacje o zawartej polisie gromadzone są w CEPiK-u.
materiały prasowe Gminy Sulików

Szkoła Podstawowa w Biernej ma swojego patrona

Życie
czwartek, 19 lipca 2018, 09:57
Na wspólny wniosek Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Biernej, Rada Gminy Sulików na czerwcowej sesji nadała Szkole Podstawowej w Biernej imię Orła Białego.

Zobacz również