NaStyku.pl

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej: ankieter zapuka do Waszych drzwi

Do drzwi mieszkańców Zgorzelca może zapukać ankieter zbierający informacje na temat wykorzystania źródeł energii w mieście. Dane są potrzebne do sporządzenia Planu Gospodarki Niskoemisyjnej, by Miasto mogło ubiegać się o pozyskanie funduszy unijnych.
Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory i pełnomocnictwo Burmistrza Miasta Zgorzelec.
Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory i pełnomocnictwo Burmistrza Miasta Zgorzelec.

W związku z prowadzonymi pracami nad opracowaniem "Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Zgorzelec", w lipcu 2018 r. do drzwi Państwa domów zapukają przedstawiciele firmy GSAGRANEKO Andrzej Grzywaczewski, ul.Nad Potokiem 27a/12, 60-639 Poznań (ankieterzy), w celu uzyskania informacji dotyczących wykorzystania źródeł energii w Mieście Zgorzelec. Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory i pełnomocnictwo Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Zebranie informacji poprzez wypełnienie ankiety jest niezbędne w celu opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Zgorzelec. Wykonanie rzetelnej inwentaryzacji emisji gazów cieplarnianych z obszaru gminy, opartej na jej bilansie energetycznym, musi obejmować budynki publiczne i mieszkalne, transport, gospodarkę odpadami oraz przemysł i usługi. Sporządzenie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej jest konieczne, by Gmina Miejska Zgorzelec mogła ubiegać się o pozyskanie funduszy unijnych w latach 2014-2020.

Biorąc pod uwagę powyższe, prosimy o czynny udział i pomoc ankieterom firmy GSA GRANEKO w wypełnieniu ankiet. Pozyskane dane będą służyły tylko i wyłącznie do opracowania planu i nie będą przetwarzane zarówno przez gminę, jak i przez wykonawcę.

Można też wypełnić ankietę i przesłać na adres a.skoczylas@zgorzelec.com lub gsa@onet.eu. Ankietę można pobrać tutaj-klik.

Dziękujemy Państwu za udział w wypełnianiu ankiet i pomoc w opracowaniu planu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Będzie nowa organizacja ruchu na ul. Daszyńskiego w Zgorzelcu (fot.: UM Zgorzelec)

Wolniej na Przedmieściu Nyskim

Życie
piątek, 21 września 2018, 13:39
Po uwagach mieszkańców oraz restauratorów Urząd Miasta w Zgorzelcu opracował koncepcję uspokojenia ruchu samochodowego na Przedmieściu Nyskim. Kierowcy będą zmuszeni zwolnić do 20 km/h - wszystko przez szykany, które tam powstają.
Odzyskane poroże jelenia (fot.: KPP Zgorzelec)

Ukradł nawet… poroże jelenia

Życie
piątek, 21 września 2018, 10:28
Do policyjnego aresztu trafił 18-latek, który włamywał się do garaży i altanek ogrodowych. Kradł niemal wszystko, co miało jakąkolwiek wartość - elektronarzędzia, rowery, obrazy, a nawet… poroże jelenia.

Zobacz również