NaStyku.pl

Odzyskano skradzionego na terenie powiatu lubańskiego VW

Zgorzeleccy policjanci odzyskali kolejne auto – tym razem Volkswagena, który został skradziony z sobotę na niedzielę z powiatu lubańskiego. Właściciel oszacował jego wartość na kwotę 20 tys. zł.
Odzyskany VW / fot. KPP Zgorzelec
Odzyskany VW / fot. KPP Zgorzelec

W niedzielę (10 lutego) funkcjonariusze z wydziału kryminalnego udali się do jednej z miejscowości w powiecie zgorzeleckim, gdzie według posiadanych informacji miał znajdować się Volkswagen pochodzący z kradzieży. Informacje te okazały się trafne. Na jednej z ulic policjanci zauważyli pojazd podobny do tego, który został skradziony w nocy z sobotę na niedzielę w powiecie lubańskim. Miał założone tablice rejestracyjne pochodzące od innego samochodu, jednak po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że zamek w drzwiach i stacyjka są uszkodzone. Zabezpieczono go, a po wykonaniu czynności procesowych zwrócono właścicielowi.

W tej chwili mundurowi szukają sprawcy kradzieży.

fot. KPP Zgorzelec

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również

fot. CBŚP
Życie
czwartek, 14 lutego 2019, 23:37

Korupcja w Bogatyni

Policjanci CBŚP i KWP wspólnie z prokuratorami z Wrocławia wyjaśniają...