NaStyku.pl

Nagraj film o Zgorzelcu i wygraj kasę!

Dlaczego warto mieszkać w Zgorzelcu? Nagraj film, który będzie odpowiedzią na to pytanie i wygraj niezłe pieniądze! Zgłoszenia można nadsyłać do 16 kwietnia 2018 r.
Jest o co powalczyć! Łączna pula nagród wynosi 14 tys. zł.
Jest o co powalczyć! Łączna pula nagród wynosi 14 tys. zł.

Pewnie już wiecie, że Zgorzelec przystąpił do programu Mieszkanie Plus i przy ul. Lubańskiej wybuduje domy wielorodzinne z mieszkaniami na wynajem. Oferta ta jest skierowana nie tylko do mieszkańców miasta, ale także do tych, którzy zamierzają swoje życie związać właśnie ze Zgorzelcem i poszukują atrakcyjnego lokum. A dlaczego warto mieszkać w Zgorzelcu? Nagraj film, podziel się swoimi argumentami w tym temacie i przekonaj osoby jeszcze niezdecydowane do zamieszkania w naszym mieście. Można przy tym nieźle zarobić!

Burmistrz Miasta Zgorzelec ogłosił konkurs na film promocyjny miasta pt. "Warto mieszkać w Zgorzelcu, bo…". Konkursowym zadaniem jest realizacja filmu do 90 sekund pokazującego przygraniczne miasto w sposób nieszablonowy i nowatorski. Konkurs skierowany jest do następujących grup:

  • młodzież (13 – 18 lat),
  • family (rodzice/opiekunowie + dzieci do 18 lat),
  • open (grupa otwarta, powyżej 18 lat).

Zgorzelec.eu

Spośród wszystkich nadesłanych prac zostanie również wyłoniony film internautów. Zwycięzca otrzyma nagrodę publiczności.

Zwycięzca każdej z czterech kategorii konkursowej otrzyma nagrodę w wysokości 3 tys. zł. Oprócz tego zostaną wyróżnione także cztery inne filmy, których autorzy zdobędą nagrodę w wysokości 500 zł.

Konkurs trwa do 6 maja 2018 r. Filmy należy przesłać organizatorowi do 16 kwietnia. Wyniki poznamy do 10 maja. Celem konkursu jest promocja miasta Zgorzelec, upowszechnienie amatorskiej twórczości filmowej, zaangażowanie i aktywizacja mieszkańców, wyłonienie najlepszych filmów oddających oryginalny charakter i klimat miasta, pokazania interesujących miejsc oraz wszystko co może nakłonić osoby niezdecydowane do skorzystania z programu Mieszkanie Plus w Zgorzelcu.

Regulamin wraz z załącznikami w wersji edytowalnej dostępny jest do pobrania na stronie www.zgorzelec.eu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Działania zgorzeleckich policjantów pn. "Bezpieczny powiat"

198 wykroczeń popełnionych przez kierowców

Życie
poniedziałek, 15 października 2018, 15:00
Policjanci "drogówki" przeprowadzili na drogach powiatu akcję pod hasłem "Bezpieczny Powiat". W działaniach brali udział funkcjonariusze z Wrocławia, Lwówka Śląskiego, Jeleniej Góry, Bolesławca, Lubania i Kamiennej Góry.
Mapa objazdu do ul. Orzeszkowej

Zamknięcie ul. Orzeszkowej i remont ul. Zielnej

Życie
piątek, 12 października 2018, 12:56
Ul. Orzeszkowej w Zgorzelcu została zamknięta od skrzyżowania z ul. Łużycką. Remont wkroczył właśnie w trzeci etap robót budowlanych. Od poniedziałku utrudnienia będą także przy ul. Zielnej, gdzie rozpoczyna się budowa nawierzchni drogi.

Zobacz również