NaStyku.pl

Mikołajki w regionie, czyli co, gdzie i kiedy

Już lada moment 6 grudnia, czyli dzień świętego Mikołaja. Gdzie w okolicy będzie można go spotkać? Przygotowaliśmy przegląd imprez i atrakcji dla najmłodszych.
Przegląd imprez i atrakcji dla najmłodszych! Zgorzelec, Bogatynia, Sulików, Zawidów, Węgliniec, Ruszów, Łagów.
Przegląd imprez i atrakcji dla najmłodszych! Zgorzelec, Bogatynia, Sulików, Zawidów, Węgliniec, Ruszów, Łagów.

 

Świat świętego Mikołaja w Zgorzelcu

Nieco wcześniej niż wynika to z kalendarza, bo już 3 grudnia do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu przybędzie święty Mikołaj. Nie będzie jednak sam! Przyjedzie z całym gronem swoich pomocników, którzy zaproszą najmłodszych do wspólnej zabawy, śpiewania i tańca. Specjalnie dla dzieci zostanie wystawiony spektakl mikołajkowy pt. Podróż do przeszłości. Będą również prezenty i przepyszne wypieki, a podczas kiermaszu będzie można kupić świąteczne stroiki i ozdoby. A gdy zrobi się już ciemno, to wszyscy razem wyruszą na skwer im. J. Popiełuszki, gdzie wspólnie z burmistrzem Rafałem Groniczem odpalą świąteczną iluminację w całym mieście.

Kiedy? Niedziela, 3 grudnia.
Godzina? Od 15.00 do 18.00.
Miejsce? Miejski Domu Kultury w Zgorzelcu, ul. Parkowa 1.

 

 

 

Więcej na kolejnych stronach.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jakubowy Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca. Wystartujesz?

Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca!

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 19:59
Pula nagród 5 tysięcy zł, a Niemcy oddają do 100 euro za zużyte do budowy materiały. Dlaczego więc jeszcze nie zgłosiliście się do jakubowego Spływu na Byle Czym?
Policja

Kaskadowy pomiar prędkości

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 09:55
Dzisiaj zgorzeleccy policjanci prowadzą działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą "kaskadowy pomiar prędkości". Mundurowi wyposażeni w ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy z wideorejestratorami sprawdzają z jaką prędkością poruszają się kierowcy.

Zobacz również