NaStyku.pl

Mamy dla was kalendarze

Żeby Wasze dni w 2019 roku były tylko szczęśliwe, do ich odmierzania, zaznaczania i planowania mamy dla Was nowy miejski, zgorzelecki kalendarz.
Dla czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 miejskich kalendarzy
Dla czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 miejskich kalendarzy

Nowy miejski kalendarz zatytułowany jest „Zgorzelec malowniczy” i składa się z grafik autorstwa Wioletty Kotwickiej z serii pod tym samym tytułem. Kolejne miesiące 2019 roku ubarwione są m.in. widokiem katedry w Görlitz, mostu Staromiejskiego, czy placu Pocztowego.
Dla Czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 darmowych kalendarzy. Wystarczy zgłosić się po ich odbiór do Informacji Turystycznej w Zgorzelcu przy ul. Daszyńskiego 12 (Dom Jakuba) i wypowiedzieć z uśmiechem hasło: Czytam i lubię NaStyku.pl
Uwaga, kto pierwszy ten… ma :)

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jeśli wierzyć muzykom z Rocal Fuza, Sheeran bawił się w Rajsku na wieczorze kawalerskim

Nie bądź skąpy, bądź jak Ed

Życie
środa, 05 grudnia 2018, 21:37
Wystarczy około tysiąc euro za dobę i każdy może się poczuć jak Ed Sheeran - wynająć zamek i balować w nim z przyjaciółmi.
W ogrzewalni w schronisku brata Alberta nawet osoby pod wpływem alkoholu mogą przeczekać mrozy

Obojętność zabija

Życie
środa, 05 grudnia 2018, 10:43
Śpi na ławce w parku? Na pewno pijany! To jak pijany, to niech sobie umrze?

Zobacz również