NaStyku.pl

Majowy piknik na sportowo

Zapraszamy na kolejną edycję Majowego Pikniku Sportowo-Rekreacyjnego. Na skwerze Popiełuszki przy MDK znów będziemy skakać, biegać, wyciskać, pompować, kręcić, tańczyć, spacerować, grać w nogę i hokeja na trawie...
Rozkład majowego pikniku na sportowo.
Rozkład majowego pikniku na sportowo.

słowem spędzać miło i zdrowo czas na świeżym powietrzu uprawiając sporty i wszelakie aktywności fizyczne. Ale nie tylko! Będziemy Was też przekonywać do czytania książek, panie uczyć makijażu, a dzieciom malować buźki. Będą z nami seniorzy, będą zapaśnicy, będzie MOPS, biblioteka i najlepsze kluby fitness ze Zgorzelca i okolicy. A na deser mamy jeszcze wycieczkę do lat dzieciństwa dzisiejszych czterdziestolatków, czyli Festiwal Gier Podwórkowych, w czasie którego będziemy sobie przypominać, a młodszych uczyć, jak grać w kapsle, skakać na gumie i kablu. A kto zgłodnieje, będzie mógł sobie upiec kiełbaskę przy ogniskach, które rozpalimy. Warunek konieczny: kiełbaskę trzeba mieć własną.

Zapraszamy 27 maja (niedziela) w godz. 15-18.

 

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz / fot.  Renata Dąbrowska / Facebook: Paweł Adamowicz

AKTUALIZACJA: Dwa dni żałoby narodowej. W regionie zawyją syreny alarmowe

Życie
piątek, 18 stycznia 2019, 13:44
Na terenie powiatu zgorzeleckiego zawyją syreny alarmowe.W ten sposób powiat odda hołd zmarłemu Prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi. Mieszkańcy Zgorzelca planują się także spotkać przy Krzyżu Milenijnym, by w ciszy zapalić ostatnie światełko pamięci.

Zobacz również

Nielegalne automaty do gier hazardowych zarekwirowane przez zgorzeleckich policjantów / fot. KPP Zgorzelec
Życie
czwartek, 17 stycznia 2019, 11:30

Cztery automaty bez licencji

Cztery automaty do gier hazardowych zabezpieczyli legniccy funkcjonariusze celno-skarbowi wspólnie...
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.
Życie
środa, 16 stycznia 2019, 09:03

Uciekał przed policją

Policjanci z Posterunku Policji w Zawidowie zatrzymali 22-latka, który kierując...