NaStyku.pl

Majowy piknik na sportowo

Zapraszamy na kolejną edycję Majowego Pikniku Sportowo-Rekreacyjnego. Na skwerze Popiełuszki przy MDK znów będziemy skakać, biegać, wyciskać, pompować, kręcić, tańczyć, spacerować, grać w nogę i hokeja na trawie...
Rozkład majowego pikniku na sportowo.
Rozkład majowego pikniku na sportowo.

słowem spędzać miło i zdrowo czas na świeżym powietrzu uprawiając sporty i wszelakie aktywności fizyczne. Ale nie tylko! Będziemy Was też przekonywać do czytania książek, panie uczyć makijażu, a dzieciom malować buźki. Będą z nami seniorzy, będą zapaśnicy, będzie MOPS, biblioteka i najlepsze kluby fitness ze Zgorzelca i okolicy. A na deser mamy jeszcze wycieczkę do lat dzieciństwa dzisiejszych czterdziestolatków, czyli Festiwal Gier Podwórkowych, w czasie którego będziemy sobie przypominać, a młodszych uczyć, jak grać w kapsle, skakać na gumie i kablu. A kto zgłodnieje, będzie mógł sobie upiec kiełbaskę przy ogniskach, które rozpalimy. Warunek konieczny: kiełbaskę trzeba mieć własną.

Zapraszamy 27 maja (niedziela) w godz. 15-18.

 

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jakubowy Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca. Wystartujesz?

Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca!

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 19:59
Pula nagród 5 tysięcy zł, a Niemcy oddają do 100 euro za zużyte do budowy materiały. Dlaczego więc jeszcze nie zgłosiliście się do jakubowego Spływu na Byle Czym?
Policja

Kaskadowy pomiar prędkości

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 09:55
Dzisiaj zgorzeleccy policjanci prowadzą działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą "kaskadowy pomiar prędkości". Mundurowi wyposażeni w ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy z wideorejestratorami sprawdzają z jaką prędkością poruszają się kierowcy.

Zobacz również