NaStyku.pl

Majowy piknik na sportowo

Zapraszamy na kolejną edycję Majowego Pikniku Sportowo-Rekreacyjnego. Na skwerze Popiełuszki przy MDK znów będziemy skakać, biegać, wyciskać, pompować, kręcić, tańczyć, spacerować, grać w nogę i hokeja na trawie...
Rozkład majowego pikniku na sportowo.
Rozkład majowego pikniku na sportowo.

słowem spędzać miło i zdrowo czas na świeżym powietrzu uprawiając sporty i wszelakie aktywności fizyczne. Ale nie tylko! Będziemy Was też przekonywać do czytania książek, panie uczyć makijażu, a dzieciom malować buźki. Będą z nami seniorzy, będą zapaśnicy, będzie MOPS, biblioteka i najlepsze kluby fitness ze Zgorzelca i okolicy. A na deser mamy jeszcze wycieczkę do lat dzieciństwa dzisiejszych czterdziestolatków, czyli Festiwal Gier Podwórkowych, w czasie którego będziemy sobie przypominać, a młodszych uczyć, jak grać w kapsle, skakać na gumie i kablu. A kto zgłodnieje, będzie mógł sobie upiec kiełbaskę przy ogniskach, które rozpalimy. Warunek konieczny: kiełbaskę trzeba mieć własną.

Zapraszamy 27 maja (niedziela) w godz. 15-18.

 

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Skradziony Volkswagen Vento (fot.: KPP Bolesławiec)

Najpierw ukradł samochód, a później paliwo ze stacji benzynowej

Życie
środa, 23 maja 2018, 12:18
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który ukradł auto osobowe z jednego z jeleniogórskich parkingów. Mężczyzna został zatrzymany na terenie powiatu bolesławieckiego, po tym jak zatankował pojazd, nie uiścił opłaty za paliwo i odjechał.

Zobacz również

Wręczenie promes odbyło się 22 maja w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (fot. UMWD)
Życie
środa, 23 maja 2018, 10:51

Promesa dla Gminy Zgorzelec

Gmina Zgorzelec znalazła się wśród 24 samorządów, które otrzymały wsparcie...