NaStyku.pl

Majowy piknik na sportowo

Zapraszamy na kolejną edycję Majowego Pikniku Sportowo-Rekreacyjnego. Na skwerze Popiełuszki przy MDK znów będziemy skakać, biegać, wyciskać, pompować, kręcić, tańczyć, spacerować, grać w nogę i hokeja na trawie...
Rozkład majowego pikniku na sportowo.
Rozkład majowego pikniku na sportowo.

słowem spędzać miło i zdrowo czas na świeżym powietrzu uprawiając sporty i wszelakie aktywności fizyczne. Ale nie tylko! Będziemy Was też przekonywać do czytania książek, panie uczyć makijażu, a dzieciom malować buźki. Będą z nami seniorzy, będą zapaśnicy, będzie MOPS, biblioteka i najlepsze kluby fitness ze Zgorzelca i okolicy. A na deser mamy jeszcze wycieczkę do lat dzieciństwa dzisiejszych czterdziestolatków, czyli Festiwal Gier Podwórkowych, w czasie którego będziemy sobie przypominać, a młodszych uczyć, jak grać w kapsle, skakać na gumie i kablu. A kto zgłodnieje, będzie mógł sobie upiec kiełbaskę przy ogniskach, które rozpalimy. Warunek konieczny: kiełbaskę trzeba mieć własną.

Zapraszamy 27 maja (niedziela) w godz. 15-18.

 

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Działania zgorzeleckich policjantów pn. "Bezpieczny powiat"

198 wykroczeń popełnionych przez kierowców

Życie
poniedziałek, 15 października 2018, 15:00
Policjanci "drogówki" przeprowadzili na drogach powiatu akcję pod hasłem "Bezpieczny Powiat". W działaniach brali udział funkcjonariusze z Wrocławia, Lwówka Śląskiego, Jeleniej Góry, Bolesławca, Lubania i Kamiennej Góry.
Mapa objazdu do ul. Orzeszkowej

Zamknięcie ul. Orzeszkowej i remont ul. Zielnej

Życie
piątek, 12 października 2018, 12:56
Ul. Orzeszkowej w Zgorzelcu została zamknięta od skrzyżowania z ul. Łużycką. Remont wkroczył właśnie w trzeci etap robót budowlanych. Od poniedziałku utrudnienia będą także przy ul. Zielnej, gdzie rozpoczyna się budowa nawierzchni drogi.

Zobacz również