NaStyku.pl

Letnie kino pod chmurką

Ciepły wakacyjny wieczór, gwiazdy nad głową, a na wielkim ekranie dobry film. Każdy, kto uważa, że to interesujący sposób na spędzenie wolnego czasu, może się już poczuć zaproszony. Miejski Dom Kultury zaprasza na seanse kolejnej edycji Letniego Kina.
Filmowe pożegnanie lata na leżakach
Filmowe pożegnanie lata na leżakach

Podobnie jak przed rokiem, wielki, srebrny ekran stanie przy północnej ścianie MDK, od strony skweru ks. Popiełuszki. Rozświetlą go tym razem filmy muzyczne. I tak, w sobotę 11 sierpnia, zobaczymy czeski film "Muzykanci", a trzy tygodnie później – 1 września obraz pt. "Goodbay Berlin". Na specjalny seans MDK zaprasza w sobotę, 18 sierpnia. Tytuł filmu będzie niespodzianką, ale już dziś organizatorzy zapowiadają, że okrasi go muzyka tworzona do ruchomych obrazów na żywo przez grupę Seboom. 

Wszystkie projekcje Letniego Kina rozpoczynać się będą ok. godz. 21, wszystkie będą bezpłatne. Widzów namawiamy, by zabrali ze sobą własne koce, leżaki i krzesełka turystyczne, ilość miejsc przygotowanych przez organizatorów będzie ograniczona.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Dla czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 miejskich kalendarzy

Mamy dla was kalendarze

Życie
czwartek, 06 grudnia 2018, 15:03
Żeby Wasze dni w 2019 roku były tylko szczęśliwe, do ich odmierzania, zaznaczania i planowania mamy dla Was nowy miejski, zgorzelecki kalendarz.
Jeśli wierzyć muzykom z Rocal Fuza, Sheeran bawił się w Rajsku na wieczorze kawalerskim

Nie bądź skąpy, bądź jak Ed

Życie
środa, 05 grudnia 2018, 21:37
Wystarczy około tysiąc euro za dobę i każdy może się poczuć jak Ed Sheeran - wynająć zamek i balować w nim z przyjaciółmi.

Zobacz również

W ogrzewalni w schronisku brata Alberta nawet osoby pod wpływem alkoholu mogą przeczekać mrozy
Życie
środa, 05 grudnia 2018, 10:43

Obojętność zabija

Śpi na ławce w parku? Na pewno pijany! To jak...