NaStyku.pl

Letnie kino pod chmurką

Ciepły wakacyjny wieczór, gwiazdy nad głową, a na wielkim ekranie dobry film. Każdy, kto uważa, że to interesujący sposób na spędzenie wolnego czasu, może się już poczuć zaproszony. Miejski Dom Kultury zaprasza na seanse kolejnej edycji Letniego Kina.
Filmowe pożegnanie lata na leżakach
Filmowe pożegnanie lata na leżakach

Podobnie jak przed rokiem, wielki, srebrny ekran stanie przy północnej ścianie MDK, od strony skweru ks. Popiełuszki. Rozświetlą go tym razem filmy muzyczne. I tak, w sobotę 11 sierpnia, zobaczymy czeski film "Muzykanci", a trzy tygodnie później – 1 września obraz pt. "Goodbay Berlin". Na specjalny seans MDK zaprasza w sobotę, 18 sierpnia. Tytuł filmu będzie niespodzianką, ale już dziś organizatorzy zapowiadają, że okrasi go muzyka tworzona do ruchomych obrazów na żywo przez grupę Seboom. 

Wszystkie projekcje Letniego Kina rozpoczynać się będą ok. godz. 21, wszystkie będą bezpłatne. Widzów namawiamy, by zabrali ze sobą własne koce, leżaki i krzesełka turystyczne, ilość miejsc przygotowanych przez organizatorów będzie ograniczona.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Działania zgorzeleckich policjantów pn. "Bezpieczny powiat"

198 wykroczeń popełnionych przez kierowców

Życie
poniedziałek, 15 października 2018, 15:00
Policjanci "drogówki" przeprowadzili na drogach powiatu akcję pod hasłem "Bezpieczny Powiat". W działaniach brali udział funkcjonariusze z Wrocławia, Lwówka Śląskiego, Jeleniej Góry, Bolesławca, Lubania i Kamiennej Góry.
Mapa objazdu do ul. Orzeszkowej

Zamknięcie ul. Orzeszkowej i remont ul. Zielnej

Życie
piątek, 12 października 2018, 12:56
Ul. Orzeszkowej w Zgorzelcu została zamknięta od skrzyżowania z ul. Łużycką. Remont wkroczył właśnie w trzeci etap robót budowlanych. Od poniedziałku utrudnienia będą także przy ul. Zielnej, gdzie rozpoczyna się budowa nawierzchni drogi.

Zobacz również