NaStyku.pl

Dozór policyjny dla włamywacza

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu mężczyźnie podejrzanemu m.in. o włamania do sklepów oraz obiektów firmowych na terenie Zgorzelca. Policjanci ustalają, gdzie trafiła część skradzionych przedmiotów.
Wpadł 32-letni włamywacz ze Zgorzelca
Wpadł 32-letni włamywacz ze Zgorzelca

W ręce kryminalnych wpadł 32-letni mężczyzna, który ma na swoim koncie liczne przestępstwa przeciwko mieniu. Podejrzany od sierpnia 2017 r. do 4 stycznia 2018 r. włamywał się do sklepów oraz obiektów prywatnych firm zlokalizowanych na terenie Zgorzelca. Funkcjonariuszom udało się odzyskać część skradzionych fantów.

Prokurator Rejonowy w Zgorzelcu zastosował wobec 32-latka dozór policji. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Poszukiwany mężczyzna.

Zaginął Ryszard Biwan

Życie
środa, 25 kwietnia 2018, 15:28
Rodzina oraz funkcjonariusze policji prowadzą poszukiwania za zaginionym Ryszardem Biwan. 81-latek wyszedł wczoraj z domu i do tej pory nie wrócił.

Zobacz również

Nowy sprzęt dla OSP!
Życie
wtorek, 24 kwietnia 2018, 15:30

Gminy z dotacją dla OSP!

Umowy o dofinansowanie na sprzęt dla dolnośląskich Ochotniczych Straży Pożarnych...