NaStyku.pl

Dozór policyjny dla włamywacza

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu mężczyźnie podejrzanemu m.in. o włamania do sklepów oraz obiektów firmowych na terenie Zgorzelca. Policjanci ustalają, gdzie trafiła część skradzionych przedmiotów.
Wpadł 32-letni włamywacz ze Zgorzelca
Wpadł 32-letni włamywacz ze Zgorzelca

W ręce kryminalnych wpadł 32-letni mężczyzna, który ma na swoim koncie liczne przestępstwa przeciwko mieniu. Podejrzany od sierpnia 2017 r. do 4 stycznia 2018 r. włamywał się do sklepów oraz obiektów prywatnych firm zlokalizowanych na terenie Zgorzelca. Funkcjonariuszom udało się odzyskać część skradzionych fantów.

Prokurator Rejonowy w Zgorzelcu zastosował wobec 32-latka dozór policji. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Areszt śledczy w Lubaniu | fot.: www.sw.gov.pl

Areszt śledczy w Lubaniu zostanie zlikwidowany

Życie
poniedziałek, 22 stycznia 2018, 14:22
Areszt śledczy w Lubaniu za kilka tygodni zniknie z mapy naszego regionu. To decyzja Ministra Sprawiedliwości, który uzasadnił ją koniecznością wprowadzenia oszczędności i reformą więziennictwa. W obronie jednostki stanął burmistrz Lubania.
Funkcjonariusze zabezpieczyli 3 nielegalne automaty do gier hazardowych.

100 tys. zł za nielegalny automat

Życie
poniedziałek, 22 stycznia 2018, 09:49
Nielegalny hazard w powiecie zgorzeleckim. Mundurowi zlikwidowali kolejny lokal, w którym urządzano gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Organizatorowi (najemcy) oraz właścicielowi lokalu grożą wysokie kary – po 300 tys. grzywny i 3 lata więzienia.

Zobacz również