NaStyku.pl

Dozór policyjny dla włamywacza

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu mężczyźnie podejrzanemu m.in. o włamania do sklepów oraz obiektów firmowych na terenie Zgorzelca. Policjanci ustalają, gdzie trafiła część skradzionych przedmiotów.
Wpadł 32-letni włamywacz ze Zgorzelca
Wpadł 32-letni włamywacz ze Zgorzelca

W ręce kryminalnych wpadł 32-letni mężczyzna, który ma na swoim koncie liczne przestępstwa przeciwko mieniu. Podejrzany od sierpnia 2017 r. do 4 stycznia 2018 r. włamywał się do sklepów oraz obiektów prywatnych firm zlokalizowanych na terenie Zgorzelca. Funkcjonariuszom udało się odzyskać część skradzionych fantów.

Prokurator Rejonowy w Zgorzelcu zastosował wobec 32-latka dozór policji. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Od 1 października 2018 roku podróż samochodem bez dowodu rejestracyjnego i polisy OC nie będzie karana mandatem

Od 1 października pojedziesz bez dowodu rejestracyjnego

Życie
piątek, 20 lipca 2018, 08:52
Od 1 października kierowcy nie będą musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego pojazdu i polisy OC. Kierowcy nie muszą wozić wspomnianych dokumentów, bo dane pojazdu i informacje o zawartej polisie gromadzone są w CEPiK-u.
materiały prasowe Gminy Sulików

Szkoła Podstawowa w Biernej ma swojego patrona

Życie
czwartek, 19 lipca 2018, 09:57
Na wspólny wniosek Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Biernej, Rada Gminy Sulików na czerwcowej sesji nadała Szkole Podstawowej w Biernej imię Orła Białego.

Zobacz również