NaStyku.pl

Dozór policyjny dla włamywacza

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu mężczyźnie podejrzanemu m.in. o włamania do sklepów oraz obiektów firmowych na terenie Zgorzelca. Policjanci ustalają, gdzie trafiła część skradzionych przedmiotów.
Wpadł 32-letni włamywacz ze Zgorzelca
Wpadł 32-letni włamywacz ze Zgorzelca

W ręce kryminalnych wpadł 32-letni mężczyzna, który ma na swoim koncie liczne przestępstwa przeciwko mieniu. Podejrzany od sierpnia 2017 r. do 4 stycznia 2018 r. włamywał się do sklepów oraz obiektów prywatnych firm zlokalizowanych na terenie Zgorzelca. Funkcjonariuszom udało się odzyskać część skradzionych fantów.

Prokurator Rejonowy w Zgorzelcu zastosował wobec 32-latka dozór policji. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Działania zgorzeleckich policjantów pn. "Bezpieczny powiat"

198 wykroczeń popełnionych przez kierowców

Życie
poniedziałek, 15 października 2018, 15:00
Policjanci "drogówki" przeprowadzili na drogach powiatu akcję pod hasłem "Bezpieczny Powiat". W działaniach brali udział funkcjonariusze z Wrocławia, Lwówka Śląskiego, Jeleniej Góry, Bolesławca, Lubania i Kamiennej Góry.
Mapa objazdu do ul. Orzeszkowej

Zamknięcie ul. Orzeszkowej i remont ul. Zielnej

Życie
piątek, 12 października 2018, 12:56
Ul. Orzeszkowej w Zgorzelcu została zamknięta od skrzyżowania z ul. Łużycką. Remont wkroczył właśnie w trzeci etap robót budowlanych. Od poniedziałku utrudnienia będą także przy ul. Zielnej, gdzie rozpoczyna się budowa nawierzchni drogi.

Zobacz również