NaStyku.pl

Burze i deszcz

Przed nami deszczowy dzień. Ciepły front atmosferyczny przyniesie intensywne opady deszczu. Lokalnie mogą przejść także burze. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne.
IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne.
IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami deszczu oraz burzami. - W rejonie Sudetów i Podgórza Sudeckiego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów wyniesie od 15 mm do 30 mm, miejscami do 40 mm. Lokalnie mogą wystąpić burze - informuje dyżurny synoptyk Piotr Mańczak.

Najsilniejsze opady wystąpią po południu oraz wieczorem. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 85%.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Od 1 października 2018 roku podróż samochodem bez dowodu rejestracyjnego i polisy OC nie będzie karana mandatem

Od 1 października pojedziesz bez dowodu rejestracyjnego

Życie
piątek, 20 lipca 2018, 08:52
Od 1 października kierowcy nie będą musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego pojazdu i polisy OC. Kierowcy nie muszą wozić wspomnianych dokumentów, bo dane pojazdu i informacje o zawartej polisie gromadzone są w CEPiK-u.
materiały prasowe Gminy Sulików

Szkoła Podstawowa w Biernej ma swojego patrona

Życie
czwartek, 19 lipca 2018, 09:57
Na wspólny wniosek Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Biernej, Rada Gminy Sulików na czerwcowej sesji nadała Szkole Podstawowej w Biernej imię Orła Białego.

Zobacz również