NaStyku.pl

Burze i deszcz

Przed nami deszczowy dzień. Ciepły front atmosferyczny przyniesie intensywne opady deszczu. Lokalnie mogą przejść także burze. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne.
IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne.
IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami deszczu oraz burzami. - W rejonie Sudetów i Podgórza Sudeckiego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów wyniesie od 15 mm do 30 mm, miejscami do 40 mm. Lokalnie mogą wystąpić burze - informuje dyżurny synoptyk Piotr Mańczak.

Najsilniejsze opady wystąpią po południu oraz wieczorem. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 85%.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Poszukiwany mężczyzna.

Zaginął Ryszard Biwan

Życie
środa, 25 kwietnia 2018, 15:28
Rodzina oraz funkcjonariusze policji prowadzą poszukiwania za zaginionym Ryszardem Biwan. 81-latek wyszedł wczoraj z domu i do tej pory nie wrócił.

Zobacz również

Nowy sprzęt dla OSP!
Życie
wtorek, 24 kwietnia 2018, 15:30

Gminy z dotacją dla OSP!

Umowy o dofinansowanie na sprzęt dla dolnośląskich Ochotniczych Straży Pożarnych...