NaStyku.pl

Burze i deszcz

Przed nami deszczowy dzień. Ciepły front atmosferyczny przyniesie intensywne opady deszczu. Lokalnie mogą przejść także burze. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne.
IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne.
IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami deszczu oraz burzami. - W rejonie Sudetów i Podgórza Sudeckiego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów wyniesie od 15 mm do 30 mm, miejscami do 40 mm. Lokalnie mogą wystąpić burze - informuje dyżurny synoptyk Piotr Mańczak.

Najsilniejsze opady wystąpią po południu oraz wieczorem. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 85%.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Działania zgorzeleckich policjantów pn. "Bezpieczny powiat"

198 wykroczeń popełnionych przez kierowców

Życie
poniedziałek, 15 października 2018, 15:00
Policjanci "drogówki" przeprowadzili na drogach powiatu akcję pod hasłem "Bezpieczny Powiat". W działaniach brali udział funkcjonariusze z Wrocławia, Lwówka Śląskiego, Jeleniej Góry, Bolesławca, Lubania i Kamiennej Góry.
Mapa objazdu do ul. Orzeszkowej

Zamknięcie ul. Orzeszkowej i remont ul. Zielnej

Życie
piątek, 12 października 2018, 12:56
Ul. Orzeszkowej w Zgorzelcu została zamknięta od skrzyżowania z ul. Łużycką. Remont wkroczył właśnie w trzeci etap robót budowlanych. Od poniedziałku utrudnienia będą także przy ul. Zielnej, gdzie rozpoczyna się budowa nawierzchni drogi.

Zobacz również