NaStyku.pl

Budowa kanalizacji deszczowej w ciągu ulicy Zielnej

W połowie roku zakończą się prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej. W czwartek (18 stycznia) Urząd Miasta w Zgorzelcu przekazał wykonawcy plac budowy. Inwestycja pochłonie około 289 tys. zł.
Rozpoczynają prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej w Zgorzelcu
Rozpoczynają prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej w Zgorzelcu

Zgodnie z zapowiedziami rozpoczynają się prace związane z modernizacją ul. Zielnej, Chmielnej, Oliwkowej i Cynamonowej. Roboty będą polegać na budowie kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej. Przetarg na realizację zadania wygrała firma Grzegorza Jadwisińczaka Hydro – Instal z siedzibą w Bogatyni.

Wczoraj miasto przekazało wykonawcy plac budowy. Zakończenie robót planowane jest na czerwiec. Firma daje 60-miesięczny okres gwarancji i rękojmi na wykonane roboty budowlane i zastosowane przy realizacji zamówienia materiały. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

W połowie lutego, w siedzibie Fundacji "Nasze Dzieci" rozpoczął działalność Klub Rodzica.| materiały prasowe UM Zgorzelec

Klub Rodzica dla mamy i taty

Życie
czwartek, 22 lutego 2018, 08:33
Jeśli chcesz poznać innych rodziców, wymieniać się doświadczeniami, korzystać z fachowych porad specjalistów różnych dziedzin, a przede wszystkim poszukujesz odpowiedzi na pytania związane z rodzicielstwem to ten klub jest dla Ciebie!

Zobacz również