NaStyku.pl

Budowa kanalizacji deszczowej w ciągu ulicy Zielnej

W połowie roku zakończą się prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej. W czwartek (18 stycznia) Urząd Miasta w Zgorzelcu przekazał wykonawcy plac budowy. Inwestycja pochłonie około 289 tys. zł.
Rozpoczynają prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej w Zgorzelcu
Rozpoczynają prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej w Zgorzelcu

Zgodnie z zapowiedziami rozpoczynają się prace związane z modernizacją ul. Zielnej, Chmielnej, Oliwkowej i Cynamonowej. Roboty będą polegać na budowie kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej. Przetarg na realizację zadania wygrała firma Grzegorza Jadwisińczaka Hydro – Instal z siedzibą w Bogatyni.

Wczoraj miasto przekazało wykonawcy plac budowy. Zakończenie robót planowane jest na czerwiec. Firma daje 60-miesięczny okres gwarancji i rękojmi na wykonane roboty budowlane i zastosowane przy realizacji zamówienia materiały. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Skradziony Volkswagen Vento (fot.: KPP Bolesławiec)

Najpierw ukradł samochód, a później paliwo ze stacji benzynowej

Życie
środa, 23 maja 2018, 12:18
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który ukradł auto osobowe z jednego z jeleniogórskich parkingów. Mężczyzna został zatrzymany na terenie powiatu bolesławieckiego, po tym jak zatankował pojazd, nie uiścił opłaty za paliwo i odjechał.

Zobacz również

Wręczenie promes odbyło się 22 maja w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (fot. UMWD)
Życie
środa, 23 maja 2018, 10:51

Promesa dla Gminy Zgorzelec

Gmina Zgorzelec znalazła się wśród 24 samorządów, które otrzymały wsparcie...