NaStyku.pl

Budowa kanalizacji deszczowej w ciągu ulicy Zielnej

W połowie roku zakończą się prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej. W czwartek (18 stycznia) Urząd Miasta w Zgorzelcu przekazał wykonawcy plac budowy. Inwestycja pochłonie około 289 tys. zł.
Rozpoczynają prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej w Zgorzelcu
Rozpoczynają prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej w Zgorzelcu

Zgodnie z zapowiedziami rozpoczynają się prace związane z modernizacją ul. Zielnej, Chmielnej, Oliwkowej i Cynamonowej. Roboty będą polegać na budowie kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej. Przetarg na realizację zadania wygrała firma Grzegorza Jadwisińczaka Hydro – Instal z siedzibą w Bogatyni.

Wczoraj miasto przekazało wykonawcy plac budowy. Zakończenie robót planowane jest na czerwiec. Firma daje 60-miesięczny okres gwarancji i rękojmi na wykonane roboty budowlane i zastosowane przy realizacji zamówienia materiały. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Jakubowy Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca. Wystartujesz?

Spływ na Byle Czym. Są jeszcze wolne miejsca!

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 19:59
Pula nagród 5 tysięcy zł, a Niemcy oddają do 100 euro za zużyte do budowy materiały. Dlaczego więc jeszcze nie zgłosiliście się do jakubowego Spływu na Byle Czym?
Policja

Kaskadowy pomiar prędkości

Życie
wtorek, 14 sierpnia 2018, 09:55
Dzisiaj zgorzeleccy policjanci prowadzą działania prewencyjno-kontrolne pod nazwą "kaskadowy pomiar prędkości". Mundurowi wyposażeni w ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy z wideorejestratorami sprawdzają z jaką prędkością poruszają się kierowcy.

Zobacz również