NaStyku.pl

Budowa kanalizacji deszczowej w ciągu ulicy Zielnej

W połowie roku zakończą się prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej. W czwartek (18 stycznia) Urząd Miasta w Zgorzelcu przekazał wykonawcy plac budowy. Inwestycja pochłonie około 289 tys. zł.
Rozpoczynają prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej w Zgorzelcu
Rozpoczynają prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej w Zgorzelcu

Zgodnie z zapowiedziami rozpoczynają się prace związane z modernizacją ul. Zielnej, Chmielnej, Oliwkowej i Cynamonowej. Roboty będą polegać na budowie kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Zielnej. Przetarg na realizację zadania wygrała firma Grzegorza Jadwisińczaka Hydro – Instal z siedzibą w Bogatyni.

Wczoraj miasto przekazało wykonawcy plac budowy. Zakończenie robót planowane jest na czerwiec. Firma daje 60-miesięczny okres gwarancji i rękojmi na wykonane roboty budowlane i zastosowane przy realizacji zamówienia materiały. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Działania zgorzeleckich policjantów pn. "Bezpieczny powiat"

198 wykroczeń popełnionych przez kierowców

Życie
poniedziałek, 15 października 2018, 15:00
Policjanci "drogówki" przeprowadzili na drogach powiatu akcję pod hasłem "Bezpieczny Powiat". W działaniach brali udział funkcjonariusze z Wrocławia, Lwówka Śląskiego, Jeleniej Góry, Bolesławca, Lubania i Kamiennej Góry.
Mapa objazdu do ul. Orzeszkowej

Zamknięcie ul. Orzeszkowej i remont ul. Zielnej

Życie
piątek, 12 października 2018, 12:56
Ul. Orzeszkowej w Zgorzelcu została zamknięta od skrzyżowania z ul. Łużycką. Remont wkroczył właśnie w trzeci etap robót budowlanych. Od poniedziałku utrudnienia będą także przy ul. Zielnej, gdzie rozpoczyna się budowa nawierzchni drogi.

Zobacz również