NaStyku.pl

Bezpieczniej na Kościuszki

Dla tych, którzy jojczą na przebudowę ulicy Kościuszki... że za wąsko, że będą utrudnienia dla kierowców, że będzie się gorzej jeździło. Że kto to widział i jak to tak...
Po przebudowie ulicy Kościuszki... będzie bezpieczniej
Po przebudowie ulicy Kościuszki... będzie bezpieczniej

Ano tak! Przebudowa ulicy Kościuszki w sposób kategoryczny poprawi bezpieczeństwo tak pieszych jak i zmotoryzowanych użytkowników tej drogi. Nieco węższa szerokość jezdni wymusi na kierowcach dostosowanie prędkości do warunków, czyli mówiąc wprost spowolnienie! Nowe oświetlenie ulicy sprawi, że dużo bezpieczniej będą się też mogli czuć piesi, których po prostu będzie widać! Usunięcie starych, zmurszałych akacji to zażegnanie groźnych sytuacji, do których już dochodziło, gdy powalone przez wichurę drzewa upadały na jezdnię. Przebudowa to również ułatwienia dla rowerzystów, którzy po zaplanowanych tam ścieżkach rowerowych będą się mogli poruszać bezkolizyjnie wobec pieszych i przede wszystkim bezpiecznie. A kogo to nie przekonuje... Zrobiliśmy research po zgorzeleckich portalach internetowych, które funkcjonują dłużej, niż NaStyku.pl i mamy dla Was 20 argumentów NIE DO PODWAŻENIA! Popatrzcie...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Działania zgorzeleckich policjantów pn. "Bezpieczny powiat"

198 wykroczeń popełnionych przez kierowców

Życie
poniedziałek, 15 października 2018, 15:00
Policjanci "drogówki" przeprowadzili na drogach powiatu akcję pod hasłem "Bezpieczny Powiat". W działaniach brali udział funkcjonariusze z Wrocławia, Lwówka Śląskiego, Jeleniej Góry, Bolesławca, Lubania i Kamiennej Góry.
Mapa objazdu do ul. Orzeszkowej

Zamknięcie ul. Orzeszkowej i remont ul. Zielnej

Życie
piątek, 12 października 2018, 12:56
Ul. Orzeszkowej w Zgorzelcu została zamknięta od skrzyżowania z ul. Łużycką. Remont wkroczył właśnie w trzeci etap robót budowlanych. Od poniedziałku utrudnienia będą także przy ul. Zielnej, gdzie rozpoczyna się budowa nawierzchni drogi.

Zobacz również