NaStyku.pl

Bezpieczniej na Kościuszki

Dla tych, którzy jojczą na przebudowę ulicy Kościuszki... że za wąsko, że będą utrudnienia dla kierowców, że będzie się gorzej jeździło. Że kto to widział i jak to tak...
Po przebudowie ulicy Kościuszki... będzie bezpieczniej
Po przebudowie ulicy Kościuszki... będzie bezpieczniej

Ano tak! Przebudowa ulicy Kościuszki w sposób kategoryczny poprawi bezpieczeństwo tak pieszych jak i zmotoryzowanych użytkowników tej drogi. Nieco węższa szerokość jezdni wymusi na kierowcach dostosowanie prędkości do warunków, czyli mówiąc wprost spowolnienie! Nowe oświetlenie ulicy sprawi, że dużo bezpieczniej będą się też mogli czuć piesi, których po prostu będzie widać! Usunięcie starych, zmurszałych akacji to zażegnanie groźnych sytuacji, do których już dochodziło, gdy powalone przez wichurę drzewa upadały na jezdnię. Przebudowa to również ułatwienia dla rowerzystów, którzy po zaplanowanych tam ścieżkach rowerowych będą się mogli poruszać bezkolizyjnie wobec pieszych i przede wszystkim bezpiecznie. A kogo to nie przekonuje... Zrobiliśmy research po zgorzeleckich portalach internetowych, które funkcjonują dłużej, niż NaStyku.pl i mamy dla Was 20 argumentów NIE DO PODWAŻENIA! Popatrzcie...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Dla czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 miejskich kalendarzy

Mamy dla was kalendarze

Życie
czwartek, 06 grudnia 2018, 15:03
Żeby Wasze dni w 2019 roku były tylko szczęśliwe, do ich odmierzania, zaznaczania i planowania mamy dla Was nowy miejski, zgorzelecki kalendarz.
Jeśli wierzyć muzykom z Rocal Fuza, Sheeran bawił się w Rajsku na wieczorze kawalerskim

Nie bądź skąpy, bądź jak Ed

Życie
środa, 05 grudnia 2018, 21:37
Wystarczy około tysiąc euro za dobę i każdy może się poczuć jak Ed Sheeran - wynająć zamek i balować w nim z przyjaciółmi.

Zobacz również

W ogrzewalni w schronisku brata Alberta nawet osoby pod wpływem alkoholu mogą przeczekać mrozy
Życie
środa, 05 grudnia 2018, 10:43

Obojętność zabija

Śpi na ławce w parku? Na pewno pijany! To jak...